Gross František (Nová Paka 1909 - 1985 Praha)
Bez názvu, signováno a datováno vpravo nahoře F. Gross 68, olej/sololit, 50 x 97 cm, rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 200.000,-
CZK 250.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 150.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |